2. ledna 2023

Den otevřených dveří 18. ledna

Ve středu 18. 1. proběhne na Fakultě humanitních studií den otevřených dveří, kde zájemcům a zájemkyním o studium Elektronické kultury a sémiotiky představíme náš magisterský studijní program.

Nejprve se dozvíte všechny základní informace o náplni studia, jako jsou například teoretické oblasti, kterým se věnujeme, jaké povinně volitelné předměty si můžete zapsat, co vás čeká u státnic a jaké jsou možnosti zahraničních výjezdů v rámci studia. Ukážeme vám také, čeho dalšího se v rámci studia můžete zúčastnit – například letních škol či studentských konferencí.

Abyste měli bližší představu o tom, jak studium u nás vypadá, budete mít možnost se zúčastnit také dvou ukázkových přednášek. První z nich bude přednáška doc. Jakuba Češky, garanta studijního programu, který vám předvede, co vše se můžete dozvědět v rámci kurzu Narativita v nefikčních žánrech. Druhou ukázkovou přednášku připravila dr. Irena Řehořová, která se věnuje především kulturní paměti či digitálním médiím. V její přednášce se dozvíte, jaké je u nás studovat Filmovou analýzu a interpretaci.

Součástí dne otevřených dveří bude samozřejmě také dostatek prostoru pro vaše dotazy.

Těšíme se na vás!

Učebna 2.32