8. dubna 2024

SZZ a odevzdání diplomových prací v jarním termínu

Fakultní harmonogram akademického roku 2023/2024 stanovuje v jarním období termín pro přihlášení ke státním závěrečným zkouškám a pro odevzdání elektronické verze diplomové práce do SIS na 3. 5. 2024.

Státní zkoušky navazující na tento termín proběhnou na programu EKS v rozmezí 3. až 14. 6. 2024.

Kromě přihlášení ke zkouškám a odevzdání práce v SIS je třeba do 3. 5. tajemnici programu odevzdat vytištěnou a podepsanou přihlášku ke státní zkoušce (ke stažení v SIS v modulu Státní závěrečné zkoušky).

Studující, jež se hlásí k obhajobě, zároveň prosíme, aby po nahrání práce do SIS odevzdali v kanceláři programu také vytištěnou verzi diplomové práce.

Fyzicky se odevzdává jeden svázaný výtisk práce ve formátu A4. Doporučujeme tisknout oboustranně a použít měkkou vazbu.

Za účelem odevzdávání podepsaných přihlášek a listinné podoby prací budou v pátek 3. 5. od 14:00 do 18:00 v kanceláři 2.19 vypsány mimořádné úřední hodiny tajemnice.

Vytištěné a podepsané přihlášky je možné mimo úřední hodiny odevzdat na fakultě také do schránky podatelny (vedle recepce) nebo je poslat na adresu programu poštou.

Diplomové práce prosím odevzdávejte osobně. V případě pozdějšího odevzdání tištěné verze práce je třeba si s tajemnicí domluvit individuální termín.

Teze ke zkoušce Sémiotika médií a vizuální studia prosím odevzdávejte pouze elektronicky na e-mail tajemnice , nejlépe 14 dní před začátkem státnicového období na programu EKS, resp. alespoň 14 dní před konkrétním termínem zkoušky, ke kterému Vám přijde pozvánka.

Obecné pokyny k dílčím státním zkouškám a zpracování diplomové práce